| DedeeAndreea a întrebat:

Hei TPU.Cum pot sa comentez pe YouTube la o melodie pe care am ascultat-o? Imi trebuie cont? Va rog, explicati-mi ce trebuie sa fac big grin Va ofer FUNDITA si un VOT!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| HonneOnna a răspuns:

Da,iti trebuie cont, dar mai intai trebuie sa iti faci cont pe Google si da, o sa mearga dupa sa comentezi cat vrei

| ByTyger1 a răspuns:

Pentru a adauga ceva peyoutube un videocli sau a comenta la un videoclip trebuie sa ai cont dai la creeaza si dupa aia nu te loghezi nu trebuie sa platesti e simplu funda te rog

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont pe Gmail si dupa aceea te loghezi cu el pe youtube, ai un buton albastru in partea din dreapta sus pe youtube pe care scrie connect

| GrasutZ a răspuns:

Pentru a comenta pe Youtube trebuie sa ai cont la ei sa cont de google (Gmail)

| BlackCat01 a răspuns:

Buna draga! happy Da, ai nevoie de cont... urmezi toti pasii si dupa poti comenta la orice melodie vrei :* O seara placuta!

| Alexdender a răspuns:

Da.Trebuie sa iti faci cont.Stai sa-ti explic:https://accounts.google.com/......ps?/SignUp intri aici.Mai intai scrii numele.Apoi adresa de mail.Apoi ce parola vrei.Apoi data nasterii.Apoi ce esti. Apoi numarul de telefon(nu e obligatoriu) cum vrei. Apoi numele. Sper ca ti-am fost de ajutor.Iar cu muzica scrii un comentariu ca pe facebook. Sper ca ti-am fost de ajutor.Nu vreau vot. Vreau doar funda

| FirstplaceXXX a răspuns:

Nu-ti trebuie cont pe gmail sau nu mai stiu ce... ai nevoie doar de un cont pe youtube care se face destul de usor. Cu el poti incarca video, comenta si chiar ajuta in toate privintele pe youtube.

| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
Îți trebuie cont.☺

| Alexdender a răspuns:

Da.Trebuie sa iti faci cont.Stai sa ati explic:https://accounts.google.com/......ps?/SignUp intri aici.Mai intai scrii numele.Apoi adresa de mail.Apoi ce parola vrei.Apoi data nasterii. Apoi ce esti. Apoi numarul de telefon(nu e obligatoriu) cum vrei. Apoi numele. Sper ca ti-am fost de ajutor.Iar cu muzica scrii un comentariu ca pe facebook. Sper ca ti-am fost de ajutor.Nu vreau vot. Vreau doar funda

| MetfeXs a răspuns:

Trebuie sa faci cont pe google sau youtube apoi poti incarca videoclipuri si da comment la ele. Totul fara bani!

| LolaLollita a răspuns:

Ai nevoie de cont Youtube sau Google. Te loghezi iar apoi poti comenta la melodii, poti sa dai Like/Dislike, sa-ti creezi liste de ascultare, etc.

| Kosmin19 a răspuns:

Te bate rau tehnologia happy...

| Camimi a răspuns:

Pai... Iti trebuie cont big grin

| Ali1234 a răspuns:

Deci, ca sa comentezi sau sa postezi ceva sau sa apreciezi iti trebuie cont.Mai intai un cont google, iar pe youtube te inregistrezi cu ajutorul contului Google.

| UsersBoss a răspuns:

Dai la creaza cont faci unu si o sa poti si sa comentezi sa sa postez ce vrei tu.

| iHateStrike a răspuns:

Logic că-ți trebuie cont, ce întrebare mai e și asta? :))

Trebuie să-ți faci cont pe gmail.

Și te loghezi cu el. Da' lasă poți să-ți faci cont pe gmail direct pe youtube.

https://accounts.google.com/......ps?/SignUp

Nr. de telefon nu e obligatoriu.

Te înregistrezi, și după intrii pe youtube și îți scrii userul și parola.

| Mihaila_Razvan_1991 a răspuns:

Iti trebuie cont

| Bristena a răspuns:

Buna Maru love struck
Trebuie sa iti faci cont pe google, apoi ai automat cont si pe youtube si poti comenta orice melodie vrei tu.
Sper ca te-am ajutat happy

| alinadascaleanu a răspuns:

Ami ce place cel mai mult

| alinadascaleanu a răspuns:

Spune Georgiana ce vrei si dai