| KeySHINee a întrebat:

Hei TPU mi-am facut cont pe youtube dar nu stiu ce trebuie sa fac explicati-mi va rog ce faceti voi pe contul de youtube si explicati-mi detaliat multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Nici eu nu am știut, dar am încercat să văd ce face fiecare comandă și am învățat.
Iată cum încarci filme:
Intră pe www.youtube.ro și loghează-te (OK, asta știai, dar ai zis „detaliat"). De la pagina principală intră la „Încărcați" (butonul e în dreapta sus) și selectează clipul pe care vrei să-l încarci. Poți alege să fie public, privat sau nelistat (scrie acolo ce e fiecare). În timp ce se încarcă poți scrie o descriere sau poți modifica alte setări ale clipului.

Poți vedea ce videoclipuri ai încărcat dacă intri pe contul tău (îți scrie numele pe stânga) la Videoclipuri.

Ca să lași un comentariu pur și simplu scrii acolo sub videoclip...

Sper că te-am ajutat. Te uiți și înveți și singură... Succes!

7 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Dacă ai cont pe YouTube poți încărca videoclipuri, să lași comentarii la filme... etc.
Eu am uploadat niște videoclipuri. Se încarcă încet, dar uneori merită...

| KeySHINee explică (pentru SonicAndrei):

Problema este ca nu stiu cum sa fac lucrurile astea intelegi laughing)?

| SonicAndrei a răspuns (pentru KeySHINee):

Nici eu nu am știut, dar am încercat să văd ce face fiecare comandă și am învățat.
Iată cum încarci filme:
Intră pe www.youtube.ro și loghează-te (OK, asta știai, dar ai zis „detaliat"). De la pagina principală intră la „Încărcați" (butonul e în dreapta sus) și selectează clipul pe care vrei să-l încarci. Poți alege să fie public, privat sau nelistat (scrie acolo ce e fiecare). În timp ce se încarcă poți scrie o descriere sau poți modifica alte setări ale clipului.

Poți vedea ce videoclipuri ai încărcat dacă intri pe contul tău (îți scrie numele pe stânga) la Videoclipuri.

Ca să lași un comentariu pur și simplu scrii acolo sub videoclip...

Sper că te-am ajutat. Te uiți și înveți și singură... Succes!

| PatriciaTimis a răspuns:

Poii poti sa comentezi la videoclipuri (etc), sau poti tu sa pui videoclipuriwinking big grin

| Nikoo12 a răspuns:

Pai eu contul pe youtube apreciez melodii, comentez la videoclipuri happy
Funda? happy

| KeySHINee explică (pentru Nikoo12):

Pai am inteles ca poti sa vb cu persoane. vreau sa imi explici daca se poate cum detaliat ca habar nu am ce sa fac cand intru pe cont :p happy

| Nikoo12 a răspuns (pentru KeySHINee):

Nu poti. din cate stiu eu happy

| Nikoo12 a răspuns (pentru KeySHINee):

Depinde ce vrei sa faci. daca vrei sa asculti melodii... poti cauta la search orice melodie vrei. big grin Daca vrei sa incarci filmultete le poti incarca in uramtorul fel big grin :
1.Langa search scrie "incarcati "
2. Dati click acolo
3.Scrie : "Selectati fisiere pentru incarcare " dati click acolo si incarcati videoclipul dorit happy