| Eu6666661 a întrebat:

De curând am vrut să îmi instalez o aplicație de pe Sfântul Magazin Play. Imi apare mereu descărcare în așteptare, orice aplicație aș instala imi apare asta. Cred ca am lasat eu ceva la instalat și să blocat. C aș putea rezolva problema și cum aș putea să văd că mi se instalează?

Răspuns Câştigător
| cyberalex a răspuns:

Vezi setarile in play (poate descarcare numai in WIFI), verifica in aplicatii drepturile date pentru scriere, acces network, etc.