| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

Exista aplicatii pentru android care le pot lua de pe Google Play si sa ma ajute la modificat bara de instrumente, adica sa o personalizez, sa-i dau o culoare ceva. intelegeti voi.
Si as mai vrea aplicatii care sa apara in bara de instrumente gen Meteo ..de astea, dau Funda!

1 răspuns:
| PappZsoltAndras a răspuns:

Sa personalizezi bara de instrumente nu sunt multe, sunt care iti schimba complet cum arata bara cum ar fi "Material Status Bar", iar sa arate vremea ar fi "Mini Weather"