| bogdanstefan12234 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat un ceas Fossil din mall:http://www.shopmania.ro/ceasuri/p-fossil-ch2890-78170195 ,el merge, totul este ok, insa nu ma pricep foarte bine, este normal ca ceasul sa fie in urma cu 40 de secunde, sau o sa scada si o sa fie exact dupa ce isi face rodajul sau dupa ce o sa.l port mai mult? Adica o sa isi revina dupa cateva saptamani sau trebuie sa umblu eu la rotita sa il reglez, fata din magazin la reglat cum trebuie.
Va rog frumos sa ma ajutati, daca puteti, ca sa stiu ce e de facut.
Multumesc!

1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

La un ceas original, dupa o relare exacta nu pot surveni diferente mai mari de 10 sec. la 3 ani! sau... poate este o copie frumos realizata. :'(