| Raducanu13 a întrebat:

Imi spuneti niste site-uri de unde pot sa-mi iau un sistem de gaming (in afara de pcgarage) sau un sistem gasit de voi? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Da' ce are garaju'? MediaDot mai e ok. Ramine de vazut care cum ce oferte vor avea. La garaj incepe nebunia peste vreo 2 ore. La 0:00 in noaptea asta, mai exact. Uite, gaming de top pentru un pret acceptabil - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1426488/

1 răspuns:
| Shammal a răspuns:

Cel mai bine ti-l faci din bucati, eMAG ar fi o varianta de magazin, forit.ro am vazut ca au preturi mai mici, mediadot.ro cred ca sunt ok, poti folosi price.ro sa vezi pe unde sunt preturi mai mici.