| anonim_4396 a întrebat:

Pe un laptop Asus x53 gaming cu procesor i7, memorie ram de 8 gb, si placa video gt540 cam in cate FPS ar rula minecraftul?
Va rog spuneti-mi.
Si cum pot sa vad ce drivere imi lipsesc din laptop.

6 răspunsuri:
| SuntCupidon a răspuns:

Salut, intra in "control panel" click pe "System and security" click pe "System" apoi click pe device manager apoi o sa iti apara tot ce-ti lipseste.

| 1Anonymous2 a răspuns:

Ar trebuii sa-ti mearga foarte bine minecraft, eu pe un pentium g4600 3,6ghz, si gt 1030, 4gb ram, aveam 70-100 fps constant, si jucam cu setari mari la grafica, deci nu-ti fa griji, iti merge cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SuntCupidon):

Păi cum imi dau seama ca imi lipsesc?

| SuntCupidon a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai au un semnal pe ele in mod normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti arata cu semnul intrebari in stanga lor.
Si sunt la o categorie, depinde de limba Windows-ului, Unknown devices daca-l ai in engleza, in romana nu stiu cum iti arata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru 1Anonymous2):

Mi l-am luat si am decat 30 de fps?
De ce?
Cum sa fac sa imi ruleze peste 60?
Te rog ajuta-ma!