| pitikaaluuii a întrebat:

Hei TPU recent mi-am facut cont pe kiwi prin facebook.Problema e ca nu vreau sa am numele de utilizator ca pe facebook si as vrea sa il schimb.Am intrat la editare profil, asa mai departe si orice nume as pune imi spune ca e invalid!(mi-am instalat aplicatia pe mobil)
Dau funda celui mai bun raspuuns

1 răspuns:
| ponturi a răspuns:

încearcă să intri în site-ul aplicaţiei şi încearcă să te conectezi cu profilul acolo (user şi parola, sau cont de Facebook si parola )