| Rovana17 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva la câteva aplicații în c++(scrise în code blocks)? Cineva care se pricepe, cred că am câteva greșeli și am termen mâine ca să le predau, e urgent, VĂ ROG DIN SUFLET! Puteți să-mi dați mesaj și pe mail la adresa anittaofficialyt@gmail.com

3 răspunsuri:
| Bariel a răspuns:

Le poti posta pe stack overflow, acolo este o comunitate uriasa de programatori si tot ce tine de it, ai mai multe sanse sa ti corecteze cineva codul acolo decat aici

| Rovana17 explică (pentru Bariel):

Am incercat și nu mi-a răspuns nimeni.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Rovana17):

Ia lasa link de la stackoverflow