| Radu994 a întrebat:

Vreau un laptop pana in 2000 lei, in care sa mearga crysis 1 pe low.Dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Il poti rula la rezolutia maxima a displayului la setari grafice de cea mai inalta calitate pe acesst Acer : http://www.emag.ro/......DPG2YMBBM/
Vorbim de un joc lansat acum mai bine de 6-7 ani la naiba. Poti rula cu el pana si crysis 3, ei bine asta pe low totusi.

| Radu994 explică (pentru Jipa95):

Mersi mult!, cred ca il voi lua pe acesta

5 răspunsuri:
| Elynad a răspuns:

Salut, nu merge pe placa video slaba. Mai degraba lasi la procesor. Asta e cea mai buna placa video pe care ti-o permiti in buget: http://laptopuri.gsmreview.ro/......areri-248/
Procesorul duce garantat, la jocuri pui mai mare pret pe placa video si GEFORCE 840M este superioara fata de tot ce s-a recomandat pana acum. Vad ce e trecut la Office, sigur din greseala.
Si incearca filtrele din stanga, poate gasesti ceva mai bun si doar putin mai ieftin. Eu de acolo aleg cand apeleaza prietenele la mine si usor am ajuns sa ma pricep :).

| Elynad a răspuns (pentru Elynad):

Am uitat sa spun, vor mege jocuri mult mai complexe.

| Radu994 explică (pentru Elynad):

Multumec!,ma voi mai gandi