| Pentrucaasavreaea a întrebat:

Hei!
Vreau să îmi cumpăr o tableta care are camera frontala de 0, 3. e buna camera sau e slabă? Nu mă pricep in domeniu sad

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Daca e suficient de buna pentru tine, cumpar-o. Eu totusi simt ca nu e destul nici macar pentru Facebook. In locul tau as lua una cu cel putin 1.3 sau mai bine 2 MP in fata. Oricum, megapixelii nu sunt singurii care conteaza.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camera este destul de slaba, si eu as propune macar una de 1, 3. Nu trebuie sa fie foarte performanta, insa ehh... Si eu am o tableta de vreo 3 ani cu camera de 0, 3 si mi se pare acceptabila, dar nu o folosesc prea mult, mai mutl pe cea de la telefon. Tu decizi.