| LaLaLa77 a întrebat:

happy Am si eu o intrebare si as vrea raspunsuri cat mai rapide : Vreau sa-mi cumpar o tableta, ieftina, care este parerea voastra? Desigur tableta sa contina 3G, Camera frontala & secundara si daca se poate sa contina ultimul tip de Android ( Jelly Bean )
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| darkmind2277 a răspuns:

Http://www.e-boda.ro/......cadou.html asta am eu si sunt foarte multumit de ea daca vrei ceva acesibil la pret, comparativ cu Samsung la capitolul pret este excelenta, la baterie mai pierde teren dar in rest e in regula.

| LaLaLa77 explică (pentru darkmind2277):

Multumesc foarte mult! Inca o intrebare, daca nu te superi, poti suna sau trimite mesaje de pe tableta? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Chiar ai de gand sa folosesti camera secundara, sau e sa fie la numar? http://bit.ly/14J5st4 :D
Spune si ce buget ai pentru aceasta tableta!

| LaLaLa77 explică (pentru sltlp):

Da, am de gand sa folosesc tableta ca un telefon smart happy

| darkmind2277 a răspuns:

Poti suna de pe ea folosind doar skipe sau sa vb pe mess din pacate nu are slot de sim.