| Scikofit a întrebat:

Camera frontala de 0.3 la tableta fotografieaza bine? Adica se vede clar?

9 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Nu prea, se vede neclar

| raducuu a răspuns:

Nu prea adica 0.3 MP sunt putini.

| VIP3r a răspuns:

0.3 MP e destul de slaba, se vede neclar si in ceata, nu vei putea face cine stie ce fotografii reusite, merge mai mult pentru chat...

| Diana769 a răspuns:

Nu e cine stie ce claritate. Asa am si eu, dar se vede destul de bine daca nu o misti cand faci poza.

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Nu prea, e mica o camera de 0.3 mpx.

| ViperXd a răspuns:

0.3 MP sunt foarte putini o sa se vada in ceata, neclar. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| marginean_9707 a răspuns:

happy0 nu se vede foarte clar dar no pentru yahoo sau skype nu iti trebuie mai mult, dar daca vrei poze clare nu ar avea nici un rost!

| Bogdyyytzu a răspuns:

Da, Se vede clar. Merita sa iei tableta.

| PisicaAlbaa a răspuns:

Daca te gandesti la numar, 0.3 MPX sunt destul de putini, dar daca stai in lumina mai mare cand iti faci poza, vor iesi poze faine! happy Te asigur!