| Dimofte_Karla_Alexandra_1991 a întrebat:

Heii am nevoie de ajutor! E URGENT!
Mama si-a pus telefonul in buzunar fara sa si-l blocheze si acum fontul la telefon e pe negativ si il vrea la normal. M-am uitat la setari dar nu stiu cum sa il fac la normal.
Mama are un S3 Neo. Cine stie tot pe ce sa dau din setari primeste funda

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Citeste instructiuni de utilizare si buna functionare al smartphoneului Samsung Galaxy S3 Neo! Sau tasteaza la GOOGLE: S3 Neo fond negativ si citeste randurile 3 si 5!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa il resetezi sa il aduci la setarile din fabrică, umblă la meniu. E Samsung?