| Viorel_Bogdan_1990 a întrebat:

Heii TPU,am si eu o intrebare, mi-am descarcat un record screen ( https://www.zdsoft.com ) si nu mi se inregistreaza vocea,microfonul imi este incorporat in laptop si functioneaza,l-am probat pe Y! M, cum imi pot inregistra si vocea dar si desktopul in acelasi timp?!
Fundiţă răspunsului corect!

Răspuns Câştigător
| Racolatorul a răspuns:

Cauta cu atentie in setarile programului, undeva trebuie sa fie ascunsa pe acolo optiunea care iti permite sa activezi inregistrarea sunetului prin microfonul dedicat al laptop-ului. Enjoy big grin