| anonim_4396 a întrebat:

Detin un laptop in care am incorporat webul si microfonul. Webul functioneaza perfect, iar microfonul nu poate fi detectat? ce e de facut?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai nevoie de driver descarca programul asta si scaneaza www.drivertoday.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum naiba sa detectezi microfonul?
Foloseste aplicatia messenger si il activezi acolo. Altfel cumpara un Mic, e 9 - 15 ron.

| Pufffx a răspuns:

Nu iti dai tu seama unde e microfonu sau nu il detecteaza pc? Daca nu il detecteaza pc trebuie reinstalat driver-ul si daca nu stii u unde e uitate pe cartea de la laptop de regula e langa tastatura depinde.Bafta

| RazvanTR a răspuns:

Probabil ca nu este instalat driverul microfonului.
Descarca programul asta http://download.chip.eu/ro/AIDA32-3.93_89779.html si el iti spune numele driverului apoi il descarci dupa net!
Bafta