| Phhh a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o problema! Am un samsung corby si de curand mi-am luat cartela de frog si am internet.imi puteti spune si mie de ce nu pot vizualiza video pe youtube de pe telefon? va roog :* Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Bl0w a răspuns:

Paai cred ca ar trebui sa instalezi Flash Player-ul pentru ca din cate stiu eu nu vine cu el gata instalat.

2 răspunsuri:
| coolgirliasmina a răspuns:

Telefonul asta nu este recomandat pentru internet asa mi s-a intamplat si mie. scriam pe google rain over me (de exemplu) si im dadea variante dar nu le puteam accesa.

| BandOfHorses a răspuns:

La cosmote nu se poate, am fost eu si am intrebat, la Orange sau Vodafone Smart Phone