| HULKNU1T3 a întrebat:

Heii TPU! Am un telefon Huawei Y5 Android 5.1.1 lolipop. Am incercat o multime de aplicatii de filmat ecranul si nici una nu merge. Acum filmez cu Google Play Jocuri dar are lag. Nu am telefonul rootat. As vrea sa va cer niste aplicatii bune. Ofer FUNDA!

2 răspunsuri:
| Dumitrache_Eduard_Alexandru_1981 a răspuns:

Buna GbyMito telefonul tau nu are nimic
tot ce trebuie sa faci este sa intri pe magazin play si sa instalezi aplicatia mobizen
sper ca te.am ajutat

| HULKNU1T3 explică (pentru Dumitrache_Eduard_Alexandru_1981):

S-a instalat Mobizen: Screen Recorder si dupa mi-a cerut sa ii fac BoostMode instaland aplicatia Mobizen BoostMode si am incercat dar cand dau inregistrare da Error. Acum filmez cu Jocuri Play la 480p dar are foarte mult lag si imaginea nu este stabila, la 720p nu suporta.