| Emima27 a întrebat:

Heii TPU. De ceva timp, telefonul imi afiseaza mesajul "Sistemul UI s-a oprit", se inegreste pentru o secunda si isi revine dupa asta. Am scanat cu antivirusul, dar nu e nimic. Ce inseamna asta? Vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| AlexNameRandomBIPPP a răspuns:

Telefonul tau are un Android extrem de vechi. Incearca sa reinstalezi un soft mai nou.

3 răspunsuri:
| BroRo01 a răspuns:

Este o eroare de soft, nu cred ca un factory reset ar ajuta cel mai probabi trebuie sa astepti pana primesti un update la soft sau sa verifici daca este vreunl disponibil.

| JWalker a răspuns:

Incearca sa resoftezi telefonul

| Emima27 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!