| SorinELoo7 a întrebat:

Am probleme cu telefonul Nokia 3120 classic! Mi se restarteaza (un fel de pornit/oprit) foarte rapid timp de o secunda... De aseara mi se intampla chestia asta. Ce e de facut?

3 răspunsuri:
| ITvladutu a răspuns:

Poti sa scoto bateria, o lasi 2-3 minute in afara telefonului, scoti si cartela si dupa 5 minute pornsti telefonul, il inchizi repede si il pornesti din nou. Mie mi-se intampla la iphone asa, si asa am rezolvat, Bafta!

| SorinELoo7 explică (pentru ITvladutu):

Din pacate nu functioneaza ceea ce mi-ai spus tu!

| ITvladutu a răspuns (pentru SorinELoo7):

Eu asa am facut si a mers. MA rog, du-te la un service daca e