| SabbySabbynutza a întrebat:

Ce inseamna daca, cand stau la calculator mi se inegreste pur si simplu ecranu si dupa aia revine laloc, adica mi se inegreste ca si cum ar fi inchis. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AnaAmalia31 a răspuns:

Mi se intampla si mie uneori.
Dar nu mi se inegreste de tot, s einchide la culoare doar. Mie mi se intampla atunci cand mi se misca o mufa din spatele pc-ului, iar cand o ating isi revina la loc ecranul! big grin

6 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Al meu face asa, cred ca e de la cablul hdmi de proasta calitate! bafta!

| facpipi a răspuns:

Ori se strica monitorul, ori daca il misti iese cablul de alimentare

| izabel05 a răspuns:

Asta inseamna ca monitorul tau este cam gata... Adica s-a stricat tubul tongue deci trebuie sa iti cumperi alt monitor