| Albãstriţaxx a întrebat:

Heii TPU. E ceva foarte urgent. Am i.trat pe facebook. Toate bune pana cand imi apare : "Nu te-ai autentificat" mi s-a mai intamplat asta odata. Mi-am dat numarul de telefon si mi-au trimis un mesaj cu un cod. A fost totul bine.
De data asta nu imi mai trimite codul. Tot dau pe "Resend" dar nu merge. Nu primesc niciun mesaj. Help me. Scuzati categoria dar sunt disoerataa crying

2 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

O sa-l primesti mai tarziu. Probabil e reteaua incarcata. Mai asteapta.

| MatesanDacian a răspuns:

Scuza -ma
Cum ai rezolvat
Suna-ma dacă poți