| Cher22 a întrebat:

Am vazut ca ati pus mai multi intrebari despre facebook, cum ca nu merge. Nici mie nu imi merge dar mie imi arata altceva straight face : Enter confirmation code

A code was sent to your following number:...( scrie numarul )

Odată ce primești codul de confirmare, te rugăm să îl introduci mai jos. Asta ne va ajuta să confirmăm că ești posesorul contului.

Resend code
Problema e ca am acum cateva zile tot asa am patit si mi-a dat ori sa recunosc pozele prietenilor, ori sa scriu numarul de tel. Si am tot ales varianta cu pozele vreo 2-3 zile iar apoi mi-a dat doar varianta cu telefonul` si am dat numarul am primit mesaj am scris codul totul` ok.ieri din nou imi da sa scriu codul dar problema este ca am sters din greseala mesajul cu codul de la fb cryingcrying. Si cand dau "resend code " imi apare : You are trying too often. Please try again later./ Asa imi apare mereu. ( adica si azi am incercat resend code dar degeaba tot asa imi arata. ) Voi ati patit asa ceva? Nu stiti vreo solutie?

Funda. + FOLOSITOR.

1 răspuns:
| EyeCandy a răspuns:

Ăăă.cred că cineva a vrut să iti afle parola de la Facebook si deoarece a gresit-o de prea multe ori, ti-a dat chestia cu recunoscutul pozelor si codul. Dacă astepti 2-3 zile, va trebui să te lase iar să trimiti codul, pe telefon. Durează ceva pană ti-l repară echipa de la FACEBOOK.
Baftă. :* Sper să-ti meargăwinking