| Michy24 a întrebat:

Heii...vreau sa va spun ca am o problema cu aparatul foto nu pot descarca pozele de pe el in calculator pur si simplu nu imi apare nimic nu mi sa mai intamplat asa ceva aparatul meu este Nikon astept raspunsuri multumescbig grin

2 răspunsuri:
| subzero00ro a răspuns:

Incearca sa bagi intr-un card reader sau baga intr-un alt calculator.
Daca nu reusesti atunci poate ai formatat cardul si trebuie sa recuperezi datele de pe el. Sunt destule programe pe net. de exepmlu data rescue.

| Michy24 explică (pentru subzero00ro):

Mersiibig grin