| Elena1102 a întrebat:

Cum pot pune pozele pe calculator de pe aparatul foto Nikon daca cd nu se instaleaza? Dau Funda! Si vreau daca se poate raspunsuri rapide!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai instala nimic, doar baga cablul la aparatul foto si baga in usb la calculator, eventual daca pe apare pe aparat ceva setari sa alegi modul de transfer de date, si dupa aia in my compter o sa vezi acolo ca si un stick, intri in el si copiezi pozele din el si gata!

2 răspunsuri:
| AaN56 a răspuns:

Cu USB sau cum am eu la imprimanta undeva unde pot vara cardul.

| IuliaIB a răspuns:

Poti baga cardul direct in PC, asta daca ai acel loc special sau prin cablu, fara instalarebig grin