| anonim_4396 a întrebat:

Heiii, TPU! Am si eu o intrebare. :o3
Cum pot creste la talk.?
Aceasta este pagina mea si nu stiu cum sa cresc la talk. https://www.facebook.com/pages/-Iubitote-rog-/4124413455 03718. Oricat as posta pe ea, tot nu creste talk.
Vreau cat mai multe raspunsuri.;;)
DAU FUNDA! :3

3 răspunsuri:
| MishaIsMyHero a răspuns:

Cred ca trebuie sa comenteze multa lume la postarile tale.Asa am auzit.
Sper ca te-am ajutat :*

| MariaRawr a răspuns:

Talk inseamna sa ai multi fani activi(sa iti dea like, share, comm la poze/statusuri/jocuri). Ca sacresti la talk, trebuie sa:
1. Ai ami multe admine active(dar sa fie de incredere)
2. Fiecare sa postreze ce putin 20 de poze/zi si 2 jocuri
3. Sa aduca fiecare 10-15 likes/zi
4. Sa interactioezi cu ei, sa faci poze de genu )like/share/comm) sau jocuri de genul: spanzuratoarea, ghiceste vedeta, elimina etc. si, nu in ultimul rand, sa fii originala! :* Am trecut si eu cu un micut like! Succes si sper ca ti-am fost de ajutor1 :* Funda? puppy dog eyes

| Anonim693 a răspuns:

Vezi aici --> www.crescpagini.com. Faci câte like-uri vrei.