| EllaEli a întrebat:

Am o intrebare : Cum pot creste in like`s? Am o pagina si mi-as dori sa o fac cunoscuta ..si sa cresc in like`s. Pagina fiind :https://www.facebook.com/......3174471248 Dau funda! Multumesc pentru timpul acordat. :*

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Destul de interesanta.Pentru cineva care inca nu a cunoscut dragostea.

| drogh a răspuns:

Ar trebui sa o faci cunoscuta cerand ajutor la paginile mari sa-ti faca publicitate sau sa o postezi peste tot, pe facebook, pe instagram, pe diverse chat-uri etc sau prin intermediul prietenilor tai. Dar incearca sa postezi lucruri interesantehappy