| Y1u2l3y4a5 a întrebat:

Heii! Am o pagina de facebook: https://www.facebook.com/pages/Suflete-de-adolescenti/75 9255194101223 si nu stiu cum sa fac sa creasca la talk!
Helppp!
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Denisa15072001 a răspuns:

Fii foarte activ/a posteaza multe poze bancuri etc. fa povesti si tot asa.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| TPUuser199 a răspuns:

Trebuie sa ai cat mai multe admine, sa postati la interval de 2-3 minute, poze/bancuri/povesti interesante, care atrag adolescentii.
Succes!

| Lara1235 a răspuns:

Vorbeste cu prietenii tai, intra pe net si pune link-uri si comentarii despre cele mai in voga vedete\obiceiuri

| Mihaela0102030 a răspuns:

Reclama la pagina, multe admine, roaga prietenii sa iti dea share! Funda? :*

| Denisa15072001 a răspuns:

Fii activ posteaza poze amuzante statusuri bancuri fa povesti etc.
Sper ca ti-am fost de ajutor