| luizaionescu45 a întrebat:

Heiiii,cum pot să văd unde se află o persoana după nr de tel? De exemplu fosta mea prietenă a avea o chestie pe laptop unde putea vedea unde se afla acea persoana după nr de tel... știu ca exista unele aplicații gen sa le dau invitație și așa dar în afara de alea orice.Vă rog!

2 răspunsuri:
| Anonimul151 a răspuns:

Nu prea sunt aplicatii de genu. Cele mai multe trebuie platite ca sa vezi unde se afla persoana

| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca platesti acel serviciu de urmarire si ai montat aplicatia pe mobil, poti vedea acest lucru.
Din pacate, acele aplicatii nu se iau cu invitatie, ci cu bani buni si cu contract de urmarire fiindca sunt implicatii legale.
Parintii de exemplu, au voie sa faca contract cu firma de telefonie, punand sub urmarire telefonul copiilor, pentru a stii tot timpul unde sunt ei.