| NimeniNu a întrebat:

Hello! Am nevoie de ajutor! Deci : Tata a instalat pe OC niste porcarii ( el stie mai bine ) si acum cand deschid Google Chrome, dupa ce ca se misca [, ] ca dracu', mi se deschide cu o pagina foarte tampita. De obicei mi se deschidea o pagina cu o tema aleasa de mine si cateva pagini pe care erau afisate site-urile cele mai vizitate si cateva aplicatii instalate de mine de pe Chrome Market sau ceva de genul asta ( un tip de Market de pe care poti lua tot felul de aplicatii gratuite, jocuri si alte minuni... probabil cei care folosesc Google Chrome stiu ). Ceea ce vreau eu este sa mi se deschida pagina cum se deschidea inainte. Nu stiu cum sa explic.
Inainte : se deschidea o pagina cu site-uri vizitate cel mai des si alte jocuri si aplicatii
Acum: se deschide o pagina alba cu o bara de search. Un tip de Google dar fara logo. E doar o pagina simpla si alba cu o bara de search in mijlocul ei. Daca m-ati putea ajuta sa-l fac sa-si revina as fi foarte fericita! Multumesc! Funda :* happy

3 răspunsuri:
| Robert7186 a răspuns:

Incearca asta:
Te duci in START, scrii run, si dai pe prima. Dupa, cauta acolo msconfig, te duci la startup si debifezi tot.
Da restart si poate merge mai bine.
Funda? happy

| Axel1234 a răspuns:

Setezi pagina de start big grin.

| YumiSukinanda a răspuns:

Da la start si cauta programul run, si alegi de acolo si modifici, apoi inchide-l si redeschide-l