| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am nevoie de ajutorul vostru.Acum 2 saptamana mi-am reinstalat windowsul si imi mergea sunetul perfect, dar acum nu se aude pe net, messengerul imi merge se aude si winamp. Dar pe Net nu Se aude deloc.Atunci cand dau click, sau pe youtube.Ma puteti ajuta. Va rog.

1 răspuns:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
si eu am avut aceasta problema.
du-te la panoul de control ~adaugare sau eliminare program si elimina-ti sunetul.
dupa pune cd care il ai cu sunetul si reinstaleaza-l o sa mearga.
dacA nu ai tu un cd cu driverul de sunet scoate de pe net acest driver si instaleazal si o sa-ti mearga :realteck high definition audio driver este bun si d pe net. daca nu e bine uitate daca ai instalat pe neth flash player pentru youtube. sau uitate la volumul calculatorului si la boxa poate e dat pe mute.
nu lua in seama ce am scris prima data cu driverul pentru ca nu am citit asa bine intrebarea big grin