| Mariuka23 a întrebat:

Hey! Am si eu o problema mare cu aplicatia Youtube de pe android. Folosesc un Alcatel S7 cu android KitKat. Videoclipul pormeste, apoi dupa 4 secunde se opreste pentru cateva secunde si sunetul ramane in urma. Nu se sincronizeaza sunetul cu videoul. Am incercat sa sterg cache-ul, data si chiar sa umplu in setarile wifi. Mentionez ca am aceeasi problema si cand folosesc reteaua mobila 3G. Va rog ajutati-va fiindca Youtubeul este aplicatia pe care stau cel mai des! Ofer funda!

1 răspuns:
| FelixKGB a răspuns:

Am avut si eu problema asta, dar dupa ce am reinstalat Youtube'ul si a revenit incearca sa dai un factory reset si ar trebui sa rezolve orice problema, sper sa te ajute. happy