| Anonimus39555 a întrebat:

Am o problema cand ma uit pe telefon la un film la fiecare 3 secunde se opreste videoul. Telefonul meu e pe Android, e de la browser? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Bogdan543210 a răspuns:

Nu e de la browser este de la site-ul web fiecare film acceseaza un server iar cu ajutorul serverului ca sa isi mentina pagina web activa proprietarul paginii da permisiune tuturor reclamelor sau inconvenientelor care pe tine ca si utilizator te poate deconecta in timpul vizionarii unui film foarte usor