| Diana_Popovici_1988 a întrebat:

De ce Youtube merge acum cu intreruperi (videoclipul merge cateva secunde, se opreste dupa care iar porneste), daca in urma cu cateva luni functiona perfect? Mentionez ca am net prin wifi (retea nesecurizata) si telefonul e Nokia lumia 520.

1 răspuns:
| bumtzbumtz a răspuns:

Pai te-ai gandit vreo clipa ca din moment ce reteaua ta este nesecurizata pot intra si altii pe ea? Prin asta net-ul tau merge mai greu..nu e de la youtube.winking