| cristisubiak a întrebat:

Hey! am un Allview x2 soul style plus şi nu reuşesc să fac root cu Kingo ROOT. am activat depanare usb din opţiuni dezvoltator dar nu reuşesc nici după mai multe încercări. motivul nu-l ştiu doar îmi scrie "root failed"... ce pot face? dau fundă!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu am alta idee de program. Vezi eventual poate aflii numele lui real inainte sa fie important din china(Ca asa fac Allview) si poate gasesti atunci.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Kingoroot nu e o solutie sigura. E doar o metoda generala care se aplica la o parte din dispozitive. Cauta mai bine ceva pe un forum ca ai sanse mai mari de reusita.

| cristisubiak explică (pentru sltlp):

Ai vreo idee de alt program? eu din ce am căutat nu am găsit.

| cristisubiak explică (pentru sltlp):

ştiu că e cumpărat din PCR şi branduit în RO laughing)

Răspuns utilizator avertizat