| Bogdan_Pădure_1999 a întrebat:

Hey..am windows 10 pe laptop si i-am dat un restart windows-ului(e ca si cum il instaleaza din nou), insa problema este ca s-a sters tot ce aveam pe el..stie cineva daca in aceasta situatie se poate readuce inapoi tot ceea ce am pierdut(stiu ca daca stergi un lucru, acesta se poate aduce inapoi.dar daca reinstalezi windows-ul se mai poate?)

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Puteai sa dai "restart" cum ii zici tu, desi inseamna cu totul altceva un restart..., cu pastrarea datelor! Da cand esti gagauta...asta e!

"stiu ca daca stergi un lucru, acesta se poate aduce inapoi"...stii gresit, doar in anumite conditii! Iti las placerea sa le descoperi!