| MiraTimiriazevskaia a întrebat:

Hey lume, vreau sa imi cumpar un laptop nou si l-am gasit pe acesta la altex. Puteti sa va uitati putin la specificatii si sa imi spuneti daca pare totul ok la pretul lui? Sunt destul de mediocru cand vine vorba de computere si ma gadandesc ca mi-a scapat vreun detaliu happy
https://altex.ro/......XGY9EX017/

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Nu te dai cu caruta pe circuit de F1 si nici nu mergi cu monopostul Ferrari prin oras.

Asadar, prima si cea mai importanta intrebare este: ce vrei sa faci cu laptop-ul cumparat?

Laptop-ul de care intrebi este un produs ok pentru chestii generale (web, muzica, filme, office) si ceva light/casual gaming.

Daca vrei gaming trebuie altceva. La fel daca vrei grafica sau video sau CAD sau server de baze de date sau, sau, sau.

| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

E ok.

| CM7YRE a răspuns:

Ce vrei sa faci cu laptopul si care-i bugetul maxim in care vrei sa te-ncadrezi?