| dvadbdnsb a întrebat:

Hey!
Recent am reinstalat google chrome insa nu mai e la fel in modul cand vreau sa deschid o fila noua imi arata + in loc de acel dreptunghi si alte chestii.
Cum as putea sa il aduc la google original pe care il aveam(multumesc anticipat)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cei de la Google au schimbat. Si la mine este asa fara sa ii fi facut nimic.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

ChromeSetup

| EmyKravyus a răspuns:

Dai click dreapta pe iconita intri la proprietati si intri la versiuni anterioare

| EmyKravyus a răspuns:

Dai click dreapta pe iconita intri la proprietati si intri la versiuni anterioare sau descarci latest version