| ovidiunoghi a întrebat:

am cumparat de curand un NOKIA N9 si nu prea stiu cum functioneaza camera pe fata si nu are nici Magazin play cum sa descarc jocuri pe el? dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Acolo, cand deschizi aparatul de fotografiat apasa pe una din imaginile ca aparat (cred ca cea pe fond alb): http://www.tizenexperts.com/......xperts.jpg
Magazinul cred ca se numeste Play Store. Am avut Microsoft Lumia 635 dar m-am scapat atat de repede de el ca n-am apucat sa invat prea multe. Nu vreau sa mai aud de Windows in veci!

4 răspunsuri:
| ovidiunoghi explică:

Nu merge...da mersi big grin

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru ovidiunoghi):

Ce nu merge? Poti sa-mi dai amanunte?

| ovidiunoghi explică (pentru Salontanul):

Imi trebuie un cont Nokia dar la mine nu mere sa il fac laughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru ovidiunoghi):

Contul Nokia il poti face si pe un PC, Laptop sau tableta.