| Andrei6814 a întrebat:

Hey TPU,am nevoie de ajutor! Cand deschid PC-ul,se deschide bine,dar dupa WELCOME imi arata doar mouseul si ecranul este negru,fara bara sau iconite. Ce pot sa fac,si daca schimb windows-ul,cum pot sa vad? Apropo, am windows 7

2 răspunsuri:
| QweRty777 a răspuns:

Mi se mai intampla asa si mie, nu ai windowsul activat, l-ai avut pe perioada de 30 de zile si a expirat, ca sa rezolvi aia fara sa instalezi windowsul din nou apasa tastele Ctrl+Alt+Delete si dai pe a doua, Ctrl si alt din coltul din stanga jos, asta a fost ca sa poti vedea bara si iconitele, ca sa nu mai vezi ecranul negru trebuie sa activezi windowsul sau sa instalezi altul

| gelu1970 a răspuns:

Starteaza cu F8 si alege optiune repair.
asa repari startarea SO