| NaomyTommy a întrebat:

am o problema cu un telefon Samsung s4 problema e ca nu pot trimite melodii prin bluetooth poze pot dar melodii nu, ce sa fac sa pot trimite ca vizibilitate e pornit
Help me :* :*

2 răspunsuri:
| SoftGsm a răspuns:

Salutare, sa poti trimite melodia prin bluetooth trebuie sa intri cu managerul de fisiere sa o cauti acolo pe cardul de memorie si apoi sa o trimiti pe bluetooth. din aplicatia de music nu merge.

| NaomyTommy explică:

Mersi am gasit cum trimit, mai am o problema daca vrei sa ma ajuti un pic acum de curand am instalat un soft ca asa mi-a cerut mi-a venit un mesaj si am instalat, mie nu imi place si vreau inapoi softu lui original ce l-am avut sau altu dar la fel ca celalalt, cum fac?