| smilesandtears a întrebat:

Imi poate da si mie cineva sau sa-mi spuna de unde se poate download-a un program de ala de bluetooth pe laptop ca sa pot trimite prin bluetooth melodii si/sau poze de pa telefon pe laltop si de pe laptop pe telefon? Please help me! Dau funda :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe net scrii acolo eu aveam ala pe un stick dar nu mai merge..Cred ca doar cu stick merge totusi!

| DavidTTwowTT a răspuns:

Gasesti bluetooth si la 20-30 de lei...
Trebuie sa bagi acel USB in laptotp si o sa iti apara jos in bara de programe o noua iconita (iconita de la bluetooth). Apoi dai clik dreapta pe ea si alegi receive file - daca vrei sa iei de pe tel. un fisier. Sau dai send file - daca vrei sa trimiti un fisier. Cel putin la mine, asa functioneaza...

| HellBoy109 a răspuns:

Hei nu ai nevoie de un program ci de bluetooth se gaseste de cumparat si se baga la usb sincer sa fiu nu stiu cat costa cred ca de la 30 de lei in sus