| mitza97 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. Am un Samsung Chat E2222 si nu stiu de ce nu pot primi fisiere (Ex: melodii, poze sau alte fisiere) prin bluetooth, dar in schimb pot trimite fisiere de la mine la alti... Daca ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

E posibil sa fie si din setari bluethoot, vezi pe acolo sa nu fie inchis ceva sau vizibilitatea...de acolo e sigur.

| mitza97 explică:

Am uitat sa aduc aminte ca daca umblu la setari la alerta fisier mi se stinge si se aprinde din nou telefonul...laughing

| bazzinga a răspuns:

Probabil, bluetooth -microschema este, defectata, sau, daca telefonul este, nou atunci, intoarcetil, cu cerintele, de al schimba deoarece are defecte de partea OS-sistemei de operare, si intodeauna poti folosi, usb, daca a nevoie de a transmite ceva urgent