| ViseInCeata a întrebat:

Hey TPU!

Am si eu o intrebare, ce parere aveti despre iphone 6 fake?

Este bine sa iau unul adica daca cumpar unul de pe un site gen olx, pot lua teapa sa nu se deschie sau sa fie parolat?

Si mai am o intrebare ma poate tine la fel cat unul orginal 1, 2 sau chiar 3 ani?

Sau se strica intr-o saptamana sau ceva de genu.

Puteti sa imi spuneti si mie va rog daca acesta este bun?

http://olx.ro/oferta/iphone-6-gold-1-1-64gb-ios8-mtk-cop ia-perfecta-nou-full-box-sigilat-ID3vT7w.html#cc9c3dd3dd

1 răspuns:
| Denisuc328 a răspuns:

Eu te.as sfatui sa.ti pui bani de.o parte si sa.ti cumperi unul original...am avut destule experiente neplacute cu aceste fake.uri...te rog sa ma contactezi la adresa de mail denisaelena32@yahoo.com