| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre stie-ul grifonul.ro? Vreau sa imi iau un iphone 6s 64gb de la ei si nu vreau sa iau teapa. Nu sunt fake-uri sau sh-uri nu? Telefonul e la ei 3.350 lei. Multumesc,

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DR8JDYBBM/ gold eu zic sa il iei de aici sau de aici http://www.pcgarage.ro/smartphone/apple/iphone-6s-64gb-rose-gold/ chiar daca sunt putin mai scumpe macar ai garantia ca nu iei teapa.

| faraperdea123 a răspuns:

Nu-ti recomand, acum 3 luni mi-am luat un iphone 5 de la ei. si ghici ce? am dat in jur de vreo 2500lei. am primit un cartof. am mers la politie dar nu este nimic de facut.