| blacksky13 a întrebat:

Doresc sa aflu daca merita sa cumpar un Iphone 6 replica cu android mascat in IOS. Va rog sa imi raspundeti si sa imi dati un raspuns cat mai bun. Telefonul costa 479 de lei si as vrea sa stiu daca merita sa dau banii astia pe o replica.

http://olx.ro/......524R2.html promoted

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

500 lei pe o replica? gasesti o groaza de telefoane originale la pretul ala care probabil functioneaza mult mai bine