| Ex0id200 a întrebat:

am un laptop Dell, are Windows 10 si cand l-am pornit acum o jumatate de ora mi-a aparut pe ecran "Hibernating" si nici acum nu s-a încărcat. Ultima data cand a fost folosit, sora-mea a stat pe el, deci nu stiu ce i-a facut. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Drsss a răspuns:

Salut,
Încearcă să ții apăsat pe butonul "power" timp de 5 secunde.

| Ssssmokin a răspuns:

A fost pus pe hibernare. Mai apasa odata pe butonul de power.

| JustCosmin a răspuns:

E blocat pe Hibernare. Ca sa rezolvi problema, incearca metoda asta: tine apasat pe butonul de power pana se inchide laptop-ul, il deconectezi de la curent, dupa care scoti si pui la loc bateria. Start si vezi daca problema persista.