| Zebra1 a întrebat:

Hey Tpu..As vrea sa stiu daca pe urmatorul pc http://www.altex.ro/......ddr3-linux as putea sa joc pe minimal settings urmatoarele jocuri:assassin s creed 4, fifa 14, call of duty mw3, crysis 3 etc. Nu uitati jocurile acestea pe minimal settings.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

DA, vei putea juca aceste jocuri si pe mediu nu numai pe setari minime si asta ti-o spun ca e mai mult ca sigur iti vor mege aceste jocuri DAR va trebui sa instalezi un windows ca linux NU e bun! bafta!