| xFlavy a întrebat:

Merge Fifa 15, Gta 4, Battlefield 4... si alte jocuri cu cerinte asemanatoare pe pc acesta? http://www.altex.ro/......ddr3-linux
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Vezi ca ti-am raspuns la cealalta intrebare cu o configuratie decenta pentru jocuri recente. Nu fa timpenia sa iei rahaturi de-astea facute pe brinci din componente luate la lichidari cu basculanta si montate de amarasteni platiti cu salariul minim carora li se rupe de ce treaba fac.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E UN RAHAT DE SISTEM daca il vrei pentru jocuri. UN RA-HAT!

| xFlavy explică (pentru KodrutZ):

Bine laughing)

| xFlavy explică (pentru KodrutZ):

Multumesc! happy

| KodrutZ a răspuns (pentru xFlavy):

Vezi ca ti-am raspuns la cealalta intrebare cu o configuratie decenta pentru jocuri recente. Nu fa timpenia sa iei rahaturi de-astea facute pe brinci din componente luate la lichidari cu basculanta si montate de amarasteni platiti cu salariul minim carora li se rupe de ce treaba fac.