| anonim_4396 a întrebat:

aveti idee cu ce program pot sa editez un video astfel incat sa pot realiza urmatoarele chestii:

-sa pot taia unele parti

-muzica pe fundal

-scris

-sa se aproprie imaginea undeva anume

-sa pot pune niste poze peste video, adica sa apara de exemplu o poza ca si cand ar cadea din cer...

cam atat. Adica cam cum editeaza Satana sau Pewdiepie, nu stiu thinking va rog, aveti vreo idee de un program de genul asta? si sa nu fie foarte complicat, sa fie simplu, o chestie foarte usoara big grin nu prea ma pricep. dau funda.

ma scuzati, dar chiar nu am avut habar unde sa incadrez intrebarea. Adica in ce categorie...

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Stiu si eu? Am folosit un timp Wondershare video.S-ar putea sa-ti placa.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In loc de thinking trebuia sa apara semnu " thinking " big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Woooow am vazut un review, e super tare programul! :O ai idee de unde as putea sa-l iau gratis? big grin ca sa nu mai caut o groaza pe net, te rog? big grin iti dau si voturi pozitive daca imi dai link laughing sau zici cum sa caut pe net si pe a cata sa dau click big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca as zice aici as primi report pentru piraterie.Mai stau un pic si iti dau mesaj in privat daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Okey xD mersi.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru fundita!